EroticVibes reviews

Rating distribution

Reviews

About

Review by confirmed purchaser

good service, promt delivery, i would recoment EroticVibes

i would recomend this to others.

nice

it can be better if he can have more details about the product, materials, other...
Review by confirmed purchaser

good stuff nice to be use with your love partner

Kinky nice,fun,lots of Lough.....

Highly recommandable

Good quality products, promptness in delivering them and helpful support online!

EXCELENT SERVICE.

Comanda a fost confirmata si procesata foarte rapid, la fel de rapida a fost si livrarea, in concluzie in mod sigur voi mai cumpara de la acest shop.Produsele sunt conform descrierii de pe site!

incredere

Produsele sunt conform descrierii de pe site! In maxim 10 minute de la plasarea comenzii am primit un feedback din partea lor pentru a o confirma! Coletul mi-a fost livrat in timp, in siguranta, in stare perfecta, iar calitatea acestora a fost asa cum m-am asteptat!

Prompti.

Comanda plasata, in 30 min. am fost sunat pentru confirmare si in 2 zile lucratoare am primit produsul.
Review by confirmed purchaser

Ne-au placut foarte mult cu exceptia catuselor, unde raportul calitate - pret lasa mult de dorit!

Strap-on este formidabil! Merita incercat de catre cei cu mintea deschisa care nu doresc ca relatia lor de cuplu sa intre in umbra! Este o completare la afectiunea pe care i-o porti partenerului si un raspuns la pasiunea cu care te doreste!

EXCELENT SERVICE.

WELL, YOU COULD DROP THE PRICE A BIT... THAT IS ALWAYS WELCOME ! :-))

good service

we got good service. will use again.

mediocru/acceptabil

Produsele comandate aveau sa fie trimise sub forma de cadouri haioase. Din pacate ambalajele nu au parut sa fie sigilate, creand o umbra de indoiala asupra autenticitati produselor, riscand totodata ca gluma sa nu fie una placuta.

Notele mele:

5/5 - pentru livrare/mode de operare/discretie.
5/5 pentru prezentare/site.
2/5 - calitate produse.
1/5- ambalare/prezervarea produselor.

bun

livrare rapida, produse bune

Excellent seller

Fast delivery and in very good condition

Produse foarte dubioase

Am cumparat crema pentru marirea organului genital si am primit o cutie care nu era sigilata, adica oricine putea pune orice in crema pe care am dat o suma frumusica.

Prospectul produsului in limba romana foarte saracacios, nici macar nu avea legatura cu ceea ce scria in limba engleza pe ambalajul original.

Produsul nu contine informatii despre avizarea lui la Ministerul Sanatatii, deci nu cred ca e legal pus pe piata.
EroticVibes

Reply from EroticVibes

Buna ziua,

Orice problema ati avea cu comanda dumneavoastra ne puteti contacta pentru cautarea unei solutii de rezolvare, fie prin schimbarea produsului, fie prin rambursarea acestuia. Pe website-ul nostru sunt trecute toate conditiile de returnare ale produselor si include si cazul dumneavoastra.

Am putea sa va contactam noi pentru rezolvarea problemei insa observ ca nu sunteti Verified buyer ceea ce inseamna ca ori nu ati cumparat produsul de la noi, ori nu ati folosit pentru acest review link-ul primit pe email dupa 7 zile de la comanda. In cazul in care nu sunteti defapt clientul nostru nu va putem ajuta dar daca totusi sunteti clientul nostru contactati-ne sau oferiti-ne numarul comenzii pentru a va putea contacta noi si pentru a cauta o solutie.

P.S. Sex Shop-urile nu sunt farmacii si nu avem voie sa vindem medicamente, stimulentele sexuale sunt facute din extracte naturale si nu necesita avizul Ministerului Sanatatii.

Asteptam raspunsul dumneavoastra.

Very friendly and prompt

Honey you know that here you can find products for all pockets, and what's important, good explanations; I also ordered a product, which I subsequently did not want, and they were very understanding and I was helped to solve the situation.
And most importantly, you have always private.
I am very pleased to be their client.

Foarte multumit

Am vrut sa cumpar un cadou pentru cineva, dupa ce m-am uitat pe site ajunsesem sa aleg intre 3 produse. Am discutat cu cineva pe livechat-ul de pe site, mi s-au spus pro si contra la fiecare dintre ele si pana la urma mi s-a recomandat un produs diferit pentru ce vroiam eu. Comanda a ajuns a doua zi prin Fancourier si coletul a fost discret ambalat.
In concluzie am fost multumit suportul oferit, de promptitudine si de produs.
Review by confirmed purchaser

Femeile ar trebui sa cumpere pentru sanatate.

Baciu .. 0729 880 336 stie oare?

Absolut ok..

Review by confirmed purchaser

Foarte prompt si de incredere

Foarte prompt si de incredere.
Sunt multumita de serviciile oferite!

good services

They are professionals.

EroticVibes Details

About this company

Sex Shop EroticVibes este un magazin online pentru adulti ce va ofera jucarii erotice si stimulente sexuale pentru a va improspata si condimenta viata sexuala. Produsele noastre fac sexul mai distractiv, trezesc pasiunea si implinesc fanteziile erotice.

Visit EroticVibes

Romania

Category

Erotic

Trustpilot's Commitment

Trustpilot is committed to ensuring better online shopping experiences for everyone, which means we work hard to fight fake reviews. Find out more.

If you notice fake reviews on this company profile, we want to hear about it. Please contact Trustpilot here.

Trustpilot Subscriber

This company subscribes to Trustpilot Business services. Read more about our services for companies here.

No companies can delete or otherwise censor reviews.