ClaimTeam reviews

Rating distribution

Reviews

About

zastanawiajace

wszystkie opinie zostaly napsane w przeciagu 3 dnia, a w wiekszosci 30 maja. No i wszystkie tresc maja zblizona; szybko, fachowo i po polsku -super d?per i slodko pieknie 5 gwiazdek wszyscy daja

Skorzystałam i polecam wszystkim

Bardzo prężnie działająca firma. Szybka i skuteczna pomoc,serdecznie polecam.

Stuprocentowny profesjonalizm!

Serdecznie polecam każdemu www.odszkodowaniauk.com Pieniądze dostałam błyskawicznie, bez ogromu biurokracji. Dodam też, że obsługa były bardzo miła, wszystkie moje wątpliwosci rozwiewali odpowiadajac na maile. Super:)

Szybko i bez problemów

Jestem niesamowicie pozytywnie zaskoczona wysokim poziomem usług świadczonych przez tą firmę. Nie musiałam długo czekać, a fachowa i miła obsługa odpowiadała na każde moje pytanie.

Bardzo sprawny system pracy

Obsługa profesjonalna, otrzymałam szczegółowe odpowiedzi na każde pytanie, sprawa odszkodowania szybko została załatwiona, polecam
Review by confirmed purchaser

świetna organizacja, wysoki profesjonalizm. Nie mogę się do niczego doczepić, polecam!

Wszystko w jak najlepszym porządku, profesjonalizm pierwsza klasa. Brawo. :)

Szybko i lekko

Żadnych problemów nie napotkałam, a odszkodowanie dostałam szybko, w porównaniu do innych firm. Polecam!

Firma o międzynarodowych standardach

Jestem na prawdę zaskoczony. Działanie firmy jest bardzo szybkie i solidne. Jednak głownym atutem jest kontakt z klientem i to w polskim języku, co dla wielu z nas pewnie jest jedynym warunkiem wspołpracy.

Wspaniała obsługa.

Zostałam bardzo mile potraktowana przez obsługę, która bardzo mi pomogła po wypadku w UK. Otrzymałam należyte mi odszkodowanie, bez większych problemów.

Profesjonalna obsługa

Firma pomogła mi dość szybko uzyskać odszkodowanie, infolinia czynna 24h, odpowiadają na każde pytanie. Serdecznie polecam.
Review by confirmed purchaser

Doskonała pomoc, fantastyczny kontakt. Nie trzeba się niczym przejmować, wszystkie formalności załatwia firma

Świetna i fachowa pomoc.

Zostałam poprowadzona od początku do końca. Wszystkie moje wątpliwości zostały rozwiane, a na moje pytania od razu dostałam odpowiedź
Review by confirmed purchaser

Szybkie rozwiązanie dużych problemów

Miałam wypadek i sprawa wyglądała nieciekawie. Jednak dzięki profesjonalnej obsłudze udało mi się doprowadzić wszystko do końca i to bardzo pomyślnego dla mnie. Bez Państwa pomocy nie udałoby mi się tyle uzyskać. A wszystko miło, konkretnie i kompetentnie. Bardzo pomógł mi kontakt z obsługą, która prosto wyjaśniła mi moją sytuacje oraz możliwe rozwiązania. Zdecydowanie polecam!

Profesjonalizm i miła obsługa

Bardzo miła i profesjonalna obsługa klienta drogą email. Wszystko załatwiało się szybko i wygodnie. Wypłata odszkodowania jest moim zdaniem szybko. Wysokość odszkodowania czasem może pozytywnie zaskoczyć :)
Review by confirmed purchaser

Świetna, profesjonalna pomoc dla brytyjskiej Polonii w sytuacjach podbramkowych.

Sama dobrze wiem, jak ciężko jest nam, Polakom, posługiwać się j.angielskim w nagłych wypadkach. Często jesteśmy zbyt roztrzęsieni, by zareagować, czasami dają nam się we znaki bariery językowe. Usługi ,,ClaimTeam" są profesjonalne, pracownicy tej firmy, jeżeli mogę to tak nazwać, współpracują ze sztabem brytyjskich, obeznanych prawników. Są niewielkie niusanse, jest jednak dobrze i na poziomie.
Review by confirmed purchaser

Usługa na najwyższym poziomie.

Dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze cały proces przebiegł bez komplikacji. Pieniądze uzyskałam szybko. Gorąco polecam każdemu.

Bez zastrzeżeń.

Fachowa i błyskawiczna pomoc.
Review by confirmed purchaser

Bardzo dobra i profesjonalna obsługa - wszystko udało się załatwić szybko, sprawnie i bez zbędnego stresu. Dziękuję!

Szybko i sprawnie

Wszystko ztsało załawione szybko i sprawnie. Bardzo dobry kontakt drogą meilową. Polecam!

Szybko i sprawnie

Nie miałam pojęcia,że kontakt będzie tak miły i szybko wszystko załatwię . Naprawdę byłam pozytywnie zaskoczona . Polecam gorąco .

Les Solutions Ltd Details

About this company

Visit ClaimTeam

Category

ClaimTeam is ranked 9 out of 31 in the category

Trustpilot's Commitment

Trustpilot is committed to ensuring better online shopping experiences for everyone, which means we work hard to fight fake reviews. Find out more.

If you notice fake reviews on this company profile, we want to hear about it. Please contact Trustpilot here.

Trustpilot Subscriber

This company subscribes to Trustpilot Business services. Read more about our services for companies here.

No companies can delete or otherwise censor reviews.