Domo reviews

Rating distribution

Reviews

About

companie veche si serioasa

Magazin online foarte bine facut. Servicii de calitate.
trustpilot stars

Nu isi asuma responsabilitatea pentru greseli pe site

Am comandat un produs care mi se parea cam ieftin ca sa fie adevarat si s-a adeverit ca a fost o eroare a lor, si mi-a fost anulata comanda. Desi legea este de partea lor consider ca greselile ar trebui sa se plateasca. Emagul cand a facut o astfel de greseala a onorat comenzile desi pretul era gresit cu mai bine de 90%.
O alta problema e ca acum sunt blocat cu banii din moment ce am facut plata online, desi ar fi fost o chestie simpla de anulat o comanda banii imi sunt in continuare blocati.

In general ok

Majoritatea electrocasnicelor din casa le-am luat online de pe Domo. Sistemul de comanda e un pic ciudat, in sensul ca nu iti poti crea cont pe site, ceea ce inseamna ca nici nu poti avea acces la comenzile vechi. Dar fiind vorba de Domo, toata oferta prezentata online e reala si daca ei zic ca au un produs pe stoc, atunci chiar e pe stoc.
trustpilot stars

Preturi ok, livrare la domiciliu

Chiar daca nu este unul din cele mai competitive magazine din Romania, e o alegere foarte buna atunci cand ai nevoie de electrocasnice, mai ales ca au livrare gratuita la domiciliu peste o anumita suma.

De urmarit promotiile, pentru ca acolo chiar gasesti cel mai bun pret.

Servicii bune

Servicii bune, preturi pe masura. Te suna pentru confirmare. Am cumparat de cateva ori de la ei si acum functioneaza produsele, nu am avut probleme. Cu livrarea stai cam cateva zile, eu nu am stat mai mult de 2 zile, acum depide. Daca au produsele pe stoc sunt disponobile in aceeasi zi. In ultimul an s-a dezvoltat domo online. Bv lor desii e loc de mai bine.

Operatori

Imediat dupa comanda te suna pentru confirmare. Livrare promta si reducere pentru comenzi online. Merita folosit.

Is Domo your company?

Get to know your customers. Simply claim your company now. Get real customer insight and respond to your reviews. It's free.

Claim this company Learn more

Is this your company?

Try out Trustpilot's exclusive tools for gathering reviews-- get started with our Kickstart service! And remember, it's absolutely free to respond to reviews. Learn more

Claim this company

Domo Details

About this company

Domo.ro - REDUCERI de pana la 15% pentru comenzile si rezervarile online in toata tara

Visit Domo

Trustpilot's Commitment

Trustpilot is committed to ensuring better online shopping experiences for everyone, which means we work hard to fight fake reviews. Find out more.

If you notice fake reviews on this company profile, we want to hear about it. Please contact Trustpilot here.

Trustpilot Subscriber

This company subscribes to Trustpilot Business services. Read more about our services for companies here.

No companies can delete or otherwise censor reviews.