F64 reviews

Rating distribution

Reviews

About

foarte tare

cel mai tare magazin foto/video din tara

Au de toate pentru toti

Nu sunt fotograf profesionist, asa ca nu am cumparat niciodata vreo camera foto de pe F64, in schimb mi-am cumparat de mai multe ori acumulatori si incarcatori pe care nu ii gaseam nicaieri altundeva. La una din comenzi am fost chiar la ei la sediu si am vazut ca par a avea absolut toate ciudateniile si maruntisurile foto-video posibile...

Nu-mi plac

Am cumparat de la ei un aparat foto (i-am ales doar pt ca nu am gasit acel model pe argintiu in alta parte), si cu toate ca aparatul e ok si nu am probleme cu el, serviciile lor au fost jalnice.

In primul rand, cutia originala a aparatului in care se aflau toate accesoriile incluse era vizibil umblat la ea / desfacuta, iar aparatul nu avea tipla pe display.

In al doilea rand, fata cu care am vorbit la telefon sa ii cer detalii cu privire la comanda parca avea 4 clase ca nici nu stia sa vorbeasca.

Si in sfarsit, baiatul de la <External link removed> prin care trimit cei de la F64.ro comenzile, era un taran fara nici un fel de maniere - nici buna ziua sau la revedere nu a dat, si de-abia a scos 2 vorbe cu jumatate de gura la semnarea hartiei.

sunt ok

sunt ok, am cumparat acum 6 luni de la ei

Is F64 your company?

Get to know your customers. Simply claim your company now. Get real customer insight and respond to your reviews. It's free.

Claim this company Learn more

Is this your company?

Try out Trustpilot's exclusive tools for gathering reviews-- get started with our Kickstart service! And remember, it's absolutely free to respond to reviews. Learn more

Claim this company

F64 Details

About this company

F64 Studio - Echipamente fotografice, aparate foto compacte si digitale, obiective, accesorii

Visit F64

Trustpilot's Commitment

Trustpilot is committed to ensuring better online shopping experiences for everyone, which means we work hard to fight fake reviews. Find out more.

If you notice fake reviews on this company profile, we want to hear about it. Please contact Trustpilot here.

Trustpilot Subscriber

This company subscribes to Trustpilot Business services. Read more about our services for companies here.

No companies can delete or otherwise censor reviews.